Вибухозахист енергетичних виробництв

Отримайте технічне рішення щодо захисту від пилових вибухів у процесі експлуатації котелень та ТЕЦ
icon-0Приведемо у відповідність стандартам ДСТУ, ATEX, NFPA
icon-1Попередимо вибух пилоповітряних сумішей
icon-2Узгодимо проект вибухозахисту з наглядовими органами

Процес переробки вугілля та твердого біопалива на теплових електростанціях пов’язаний із ризиком вибуху пилоповітряних сумішей. При переробці твердого палива в технологічному процесі здебільшого спостерігається вибухонебезпечна концентрація горючого пилу. Незважаючи на те, що вибухи на об’єктах енергетики займають незначний сегмент у загальній масі інцидентів (близько 4%), наслідки вибуху та кількість людських жертв у таких випадках дуже великі.

З урахуванням великих розмірів устаткування, що використовується в даній галузі, наслідки вибуху пилу мають руйнівний характер і тягнуть за собою зупинку технологічного процесу, що є неприпустимим для об'єкта енергетики.

У вугільній енергетиці небезпеку вибуху становлять ділянки переробки вугілля на теплових електростанціях: - процес транспортування вугілля та підготовки до спалювання супроводжується значним пилоутворенням, при цьому пил утворюється у вигляді пилоповітряної суміші в устаткуванні та накопичується у вигляді відкладень у цехах електростанції внаслідок витоків; - процес зберігання вугілля та вугільного пилу в бункерах; - процес пилоприготування (млини та сепаратори).

Що ми пропонуємо

img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Система вибухозахисту об’єктів енергетики «під ключ»

Весь комплекс робіт з вибухозахисту вашого виробництва від аналізу вибухонебезпечності об’єкта до інтеграції та пусконалагоджувальних робіт системи захисту.

Вибухозахист аспіраційних систем

Рішення для безпеки виробництва у разі вибуху аспіраційного фільтра шляхом зниження тиску всередині фільтра та відсікання полум’я від суміжного обладнання.

img-off00img-off00-padimg-off00-mob
img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Вибухозахист систем пилоприготування

Рішення для вибухозахисту обладнання, призначеного для сушіння та розмелювання твердого палива та його транспортування у пилоподібному стані в котел.

Вибухозахист систем пневмотранспорту

Системи безпеки виробництва та попередження вибуху в суміжних одиницях обладнання за допомогою HRD-бар’єру або засувки GATEX.

img-off00img-off00-padimg-off00-mob
img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Вибухозахист ємностей та бункерів

Рішення щодо вибухозахисту бункерів, силосів та інших ємностей шляхом скидання тиску та придушення вибуху, а також захист від вибуху суміжного обладнання шляхом його відсікання.

Аналіз з ризиків вибуху (аудит ATEX)

Експертний аудит вибухобезпеки вашого виробництва на відповідність нормам стандартів ATEX та нормам галузевих стандартів.

img-off00img-off00-padimg-off00-mob
img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Оцінка небезпеки вибуху пилу

Аналіз та розробка документації з вибухозахисту (аудит EPD/DHA), дослідження з небезпеки вибуху пилу з індивідуальним покроковим підходом до оцінки.

Наша команда має успішний досвід вибухозахисту промислового обладнання об’єктів енергетики. Детальніше з проектами ви можете ознайомитись у розділі Проєкти.

ПЕРЕВАГИ ВИБУХОЗАХИСТУ

icon-0

Підвищення безпеки праці, охорона життя та здоров'я персоналу

icon-1

Захист майна та технологічного обладнання від руйнування

icon-2

Запобігання довготривалим зупинкам виробництва

icon-3

Скорочення ризику збитків та економічних втрат

Не ризикуйте життям через вибух пилоповітряних сумішей!

Наслідків можна уникнути.

або зателефонуйте нам +380443344644

ми надамо найдетальнішу інформацію

page-loader