Комплексні рішення для металургічної промисловості

Захист від пилових вибухів у процесі обробки металевих виробів з утворенням металевого пилу
icon-0Якість відповідно
до міжнародних стандартів
icon-1Кваліфікація й успішний
досвід реалізації проєктів
icon-2Реалізуємо систему
вибухозахисту «під ключ»

Металевий пил також є вибухонебезпечним, на низці з пилом органічного походження. Типові приклади металів, що утворюють вибухонебезпечні суміші в дисперсному стані – алюміній, магній, титан, цинк та їх сплави. Найнебезпечнішими за вибухами пилу в металургійній промисловості є підприємства, на яких обробляються алюміній і його сплави. При обробці металевих деталей виділяється пил, який, змішуючись з повітрям, утворює вибухонебезпечну пилоповітряну середу. У більшості випадків пилоутворення спостерігається при механічній обробці металевих поверхонь, наприклад, при шліфуванні, різанні і різноманітних видах абразивної обробки.

В автомобільній промисловості найбільш вибухонебезпечні виробництва алюмінієвих колісних дисків, легкосплавних компонентів і гальмівних систем. Виробництва алюмінієвих віконних профілів також становлять небезпеку. Верстати з ЧПК при обробці металевих деталей можуть бути джерелом утворення вибухонебезпечного пилоповітряного середовища.

Металевий пил має низку специфічних особливостей, що відрізняють їх властивості від органічного пилу, такого як борошно або цукор. Вибухонебезпечність будь-якого пилу залежить від розмірів твердих частинок, що утворюють цей пил. У випадку з металами дисперсність має величезне значення. Різниця характеристик органічного пилу зі зменшенням дисперсності може змінюватися на десятки відсотків, тоді як характеристики алюмінієвого пилу змінюються на сотні відсотків. У загальному випадку чим менше дисперсність металевого пилу, тим більш руйнівними можуть бути наслідки вибуху.

Що ми пропонуємо

img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Система вибухозахисту металургійних виробництв «під ключ»

Повний цикл робіт із реалізації технічних рішень із вибухозахисту металургійних підприємств, заснованих на пасивному й активному вибухозахисту, а також комбінації цих методів.

Аудит металургійних заводів й об'єктів автопромисловості на відповідність чинним нормам у сфері вибухобезпеки

У процесі аудиту ми проведемо оцінку займистості матеріалів, що обертаються, аналіз ризику утворення вибухонебезпечних пилових середовищ і їх займання від активних джерел. Здійснимо аналіз існуючих вимог і норм, що застосовуються до об’єкта, оцінимо відповідність цим нормам, а також вимогам стандартів ATEX. На підставі проведених робіт зможемо надати рекомендації з технічних й організаційних заходів, спрямованих на зниження виявлених ризиків.
Наша команда має успішний досвід реалізації систем аспірації і вибухозахисту аспіраційних установок на виробництвах у різних галузях промисловості. Детальніше з проєктами ви можете ознайомитися в розділі Об’єкти.

img-off00img-off00-padimg-off00-mob

Надішліть запит на безкоштовну консультацію

Необхідна консультація у сфері вибухозахисту?
Є загроза пилового вибуху на вашому підприємстві?

або зателефонуйте нам +380443344644

ми надамо найдетальнішу інформацію

Наша команда має успішний досвід реалізації систем аспірації і вибухозахисту аспіраційних установок на виробництвах у різних галузях промисловості. Детальніше з проєктами ви можете ознайомитися в розділі Проєкти .

ПЕРЕВАГИ ВИБУХОЗАХИСТУ

icon-0

Підвищення безпеки праці, охорона життя та здоров'я персоналу

icon-1

Захист майна та технологічного обладнання від руйнування

icon-2

Запобігання довготривалим зупинкам виробництва

icon-3

Скорочення ризику збитків та економічних втрат

Не ризикуйте життям через вибух пилоповітряних сумішей!

Наслідків можна уникнути.

або зателефонуйте нам +380443344644

ми надамо найдетальнішу інформацію

page-loader