ATEX.CENTER виходить на казахстанський ринок


17 Червня 2022

ATEXCENTER KZ забезпечить кращий вибухозахист виробництв Казахстану, щоб зберегти не лише майно компаній, а й найважливіший їхній ресурс – людей!

Щороку у всьому світі на виробництвах сипких продуктів страждають люди, бізнес зазнає збитків, а менеджери компаній несуть кримінальну відповідальність за те, що не подбали про належний вибухозахист свого підприємства.

Швидко зростаюча промисловість Казахстану займає особливі позиції на світовому ринку виробництва, транспортування та переробки сипких матеріалів. Власники компаній активно інвестують у коштовне та якісне обладнання, найкращих фахівців та довгострокові партнерські відносини. Крім того, уряд країни вдосконалює норми законодавства у сфері безпеки виробництва та захисту праці. Як наслідок, активно зростає попит на забезпечення вибухозахисту підприємств.

За час роботи на інших ринках нам вдалося реалізувати безліч складних та цікавих рішень із гарантією безпеки 100%. Ми пишаємося тим, що нам довіряють вибухозахист великі транснаціональні компанії із жорсткими стандартами якості бізнесу.

Ми раді, що можемо застосувати свій досвід та знання, та запропонувати найкращі індивідуальні рішення для ефективного вибухозахисту. Це не лише новий ринок для нашої компанії. Це виклик, величезна відповідальність та нові можливості.

Наша робота — вивчати ризики та передбачати їх наслідки

  • Аудит вибухобезпеки промислових підприємств та небезпечних виробничих об’єктів.
  • Захист від вибуху пилу при зберіганні та переробці сипких інгредієнтів у харчовій промисловості.
  • Захист від вибуху пилу у процесі виробництва та переробки сировини целюлозно-паперової промисловості.
  • Захист від пилових вибухів у процесі переробки вугілля на об’єктах енергетики;
  • Вибухозахист обладнання для промислової аспірації та вентиляції.

Зв’язатися зі спеціалістами із Казахстану і обговорити ваші задачі ви можете на локальному сайті ATEXCENTER KZ.page-loader