Отримання кваліфікації інженерів для сервісного обслуговування та підключення обладнання RSBP spol. s.r.o.


03 Грудня 2021

У лютому 2020 року наші фахівці в черговий раз відвідали компанію RSBP spol s.r.o. в місті Острава на сході Чехії. Метою візиту було спеціалізоване навчання з монтажу та сервісного обслуговування пристроїв вибухозахисту, які ми пропонуємо нашим замовникам в рамках проектів вибухозахисту. Протягом тижня провідні інженери компанії проводили теоретичні та практичні заняття, демонстрації роботи пристроїв вибухозахисту на полігоні та процесу виготовлення у виробничій зоні.

Компанія RSBP spol s.r.o. самостійно забезпечує всі етапи виробничого циклу. Розробка, тестування, виробництво та сертифікаційні випробування – все локалізовано на одному майданчику. Ми впевнені в якості і надійності вироблених компанією RSBP spol s.r.o. пристроїв вибухозахисту. Це також підтверджує багаторічний досвід експлуатації їх продуктів і довіру з боку світових лідерів промисловості.

У процесі навчання були детально розібрані питання:

  • підключення та налаштування HRD-системи,
  • програмування керуючих контролерів CONEX,
  • тестування компонентів системи при пуско-налагоджувальних роботах.

Після успішного проходження підсумкової атестації наші фахівці стали єдиними в Росії власниками іменних сертифікатів, що дають офіційну можливість проводити сервісне обслуговування та підключення обладнання RSBP spol s.r.o.

Ми постійно працюємо над розширенням переліку компетенцій і підвищенням рівня технічної експертизи в питаннях захисту технологічного обладнання від вибухів пилоповітряних сумішей, щоб гарантувати нашим замовникам високу якість технічних рішень, впевненість в результаті і відповідність їх виробництв актуальним світовим стандартам.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом щоб дізнатися, як захистити співробітників і обладнання від вибуху пилу на вашому об’єкті.page-loader