Вебінар POWTECH virtual talks Volume 5.0 - Industrial Explosion Protection


03 Грудня 2021

У вівторок 9 лютого пройшов вебінар POWTECH virtual talks Volume 5.0-Industrial Explosion Protection, присвячений тематиці вибухозахисту промислових об’єктів. Спікерами були представлені передові розробки в цій сфері.

Цікаве технічне рішення для безпечного транспортування сипучих продуктів пропонує компанія Volkmann – вакуумні конвеєри. Головною перевагою таких систем є відсутність витоків пилу і як наслідок її накопичення у виробничих приміщеннях. Також вакуумні конвеєри володіють широкими можливостями з регулювання швидкості потоку, ефективна робота вакуумних конвеєрів на низьких швидкостях дозволяє зменшити швидкість потоку і, як наслідок, утворення статичних електричних розрядів, що виникають при терті продукту о стінки трубопроводу на високих швидкостях. Іншим рішенням, вартим уваги, є станції дозації Volkmann, сконструйовані таким чином, щоб звести кількість вибухонебезпечного пилоповітряного середовища, що утворюється в процесі дозації, до мінімуму.

Представник компанії REMBE провів презентацію їх новітніх систем моніторингу небезпечних станів для технологічних процесів із сипучими продуктами: GSME і HOTSPOT. Про це більш детально ви можете прочитати в статті Системи моніторингу небезпечних станів для технологічних процесів з сипучими продуктами.

Найбільший інтерес викликав виступ представника компанії Fike, присвячений темі проблем нормативного регулювання вимог до конструкції зворотних клапанів. За його словами, чинний стандарт EN 16477 передбачає сертифікаційне тестування в умовах, далеких від реальних типових умов експлуатації зворотних клапанів. Детальніше про те, чому Fike вважають стандартну конструкцію зворотних клапанів неефективною і які рішення вони пропонують, читайте в статті Про проблеми нормативного регулювання вимог до конструкції зворотних клапанів.page-loader