Захист від вибухів пилу в Україні

Наша компанія з 2018 року є офіційним партнером компанії RSBP spol. s.r.o. Чехія, тому ми маємо повну технічну підтримку в проектуванні та доборі обладнання, маємо право на постачання вибухозахисного обладнання зі збереженням гарантійних зобов'язань виробника, а також маємо можливість демонструвати пристрій та роботу обладнання нашим клієнтам на території компанії RSBP.

Якби ваш постачальник, ми можемо організувати візит полігону компанії RSBP, де ви зможете побачити реальну модель запропонованого вам рішення і переконатися в тому, що запропоноване обладнання є ефективним.

Так, у листопаді 2019 року такий візит було організовано для співробітників ТЕЦ м. Бішкека, Киргизстан, на якій ми у процесі реалізації проекту з вибухозахисту. Наші замовники змогли побачити та оцінити ефективність активного придушення вибуху HRD-системи, монтаж якої вже здійснюється на ТЕЦ. Відвідування такого «шоу-руму» дозволило нашому клієнту переконатися у виконанні заявлених характеристик обладнання та його продуманому технічному виконанні, що однозначно полегшить подальшу експлуатацію.

Більше відео демонстрацій обладнання ви можете подивитися на нашому YouTube каналі.

Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: