Захист від вибухів пилу в Україні

Політика конфіденційності персональної інформації (далі - Політика) діє відносно всієї інформації, яку ATEX.CENTER може отримати про Користувача під час використання ним будь-якого з сайтів, сервісів, служб, програм, продуктів або послуг ATEX.CENTER (далі - Сервіси, Сервіси ATEX.CENTER) та під час виконання ATEX.CENTER будь-яких угод і договорів з Користувачем. Згода Користувача з Політикою, виражена ним в рамках відносин з однією з перерахованих осіб, поширюється на всі інші перераховані особи.

Використання Сервісів ATEX.CENTER означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою і зазначеними в ній умовами обробки його персональної інформації; в разі незгоди з цими умовами Користувач повинен утриматися від використання Сервісів.

1. Персональна інформація Користувачів, яку обробляє ATEX.CENTER

1.1 В рамках цієї Політики під "персональною інформацією Користувача" розуміються:

1.1.1. Персональна інформація, яку Користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створенні облікового запису) або в процесі використання Сервісів, включаючи персональні дані Користувача. Обов'язкова для надання Сервісів інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.1.2 Дані, які автоматично передаються Сервісам ATEX.CENTER в процесі їх використання за допомогою встановленого на пристрої Користувача програмного забезпечення, зокрема IP-адреса, дані файлів cookie, інформація про браузер Користувача (або іншу програму, за допомогою якої здійснюється доступ до Сервісів), технічні характеристики обладнання та програмного забезпечення, які використовує Користувач, дата і час доступу до Сервісів, адреси сторінок, які запитуються, та інша подібна інформація.

1.1.3 Інша інформація про Користувача, обробка якої передбачена умовами використання окремих Сервісів ATEX.CENTER.

1.2 Справжня Політика може бути застосована тільки до інформації, оброблюваної під час використання Сервісів ATEX.CENTER, не контролює і не несе відповідальність за обробку інформації сайтами третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайтах ATEX.CENTER, в тому числі в результатах пошуку.

1.3 ATEX.CENTER не перевіряє достовірність персональної інформації, що надається Користувачем, і не має можливості оцінювати його дієздатність. Однак ATEX.CENTER виходить з того, що Користувач надає достовірну і достатню персональну інформацію та підтримує цю інформацію в актуальному стані. Наслідки надання недостовірної або недостатньої інформації визначені в Угоді користувача сервісів ATEX.CENTER.

Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: