Захист від вибухів пилу в Україні

Безполуменеве звільнення

Європейський стандарт вибухозахисту EN 1127-1 передбачає використання систем запобігання вибуху: активних і пасивних. Він дозволяє застосовувати вибухорозрядники та полум’ягасники для різних типів вибухонебезпечних середовищ: пилу, газу, туману, комбінованих сумішей із повітрям. Головне, щоб обладнання вибухозахисту відповідало галузі застосування, і це було доведено.

Полум’ягасники містять металеві або металокерамічні елементи, які запобігають поширенню відкритого вогню. При цьому їхні випускні клапани звільняють надлишковий тиск вибуху. Полум’ягасники допомагають розміщувати вибухорозрядники всередині виробничих приміщень, без небезпеки виникнення пожежі під час звільнення вибуху. Їх використовують для захисту обладнання у виробничих цехах, будівлях, де працюють люди.

Пристрій безполуменевого звільнення вибуху FLEX складається з двох основних елементів:

  • Вибухорозрядна панель. Вона звільняє ударну хвилю вибуху в устаткуванні, що захищається, в навколишній простір. Надлишковий тиск у резервуарах та інших закритих ємностях падає до безпечних значень, і руйнування конструкції не відбувається. Положення вибухорозрядної панелі “відчинено / зачинено” контролюється сигналізатором.
  • Зовнішній корпус із поверхнею розсіювання. Він складається зі спеціальних сіток, які охолоджують вибухову хвилю і не дають поширитися відкритому полум’ю.
Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: