Про компанію

Основна інформація про діяльність «Atex.Center»

ATEX.CENTER – експертний центр з питань вибухозахисту, який спеціалізується на комплексних рішеннях у сфері вибухозахисту обладнання.

Наша історія починається з історії створення інжинірингової компанії Viravix Group OÜ, що надає свої послуги для харчових підприємств у сфері переробки рідких продуктів, змішування і дозування сухих інгредієнтів. Здійснюючи свої проєкти і реалізуючи технологічні рішення для FMCG компаній, ми побачили велику потребу наших клієнтів у здійсненні захисту від вибуху пилу (зерно, цукор, борошно, сухе молоко, дерево, вугільна та інші види пилу). Так, після глибокого вивчення можливих рішень, навчання команди, ми почали пропонувати свій досвід і знання у сфері вибухозахисту ATEX з метою зробити бізнес клієнта безпечним і соціально відповідальним.

У 2019 ми стали офіційним партнером компанії RSBP spol. s r.o. й успішно реалізували нові проєкти захисту обладнання від вибуху пилу цукру і пилу вугілля. Наші інженери готові проконсультувати і запропонувати найбільш ефективний захист за прийнятною вартістю з використанням обладнання RSBP s.r.o.

Наша команда

img-t0
Мазов Василь Михайлович
Директор компанії
img-t0
Данилов Олександр Володимирович
Технічний директор
img-t0
Ткачук Віталій Валентинович
Інженер проєктів

Наша місія – це ваша безпека.

Безпека працівників, процесів і довкілля під час експлуатації обладнання – це важлива соціальна відповідальність. Це мета, якою ми керуємося при проєктуванні і реалізації наших технічних рішень.

Звертаючись в Atex.Center ви можете розраховувати на наш досвід, знання, індивідуальний підхід до вирішення завдання. Працюючи над вашим проєктом, наша увага зосереджена на індивідуальній оптимізації ваших процедур, виробничих процесів і продуктів.

Наші продукти і послуги

∙ Аудит ATEX

Комплексний аналіз документації про вибухобезпеку у сфері вашої діяльності, аналіз ризиків технологій, технологічних частин і устаткування, з метою запобігання руйнівних наслідків вибуху. Аналіз і оцінка ризиків, пов’язаних з наявністю вибухонебезпечного середовища і джерел займання в технології.

∙ Лабораторні випробування

Лабораторні випробування речовин і матеріалів для визначення характеристик вибухобезпеки.

∙ Система вибухозахисту “під ключ”

Проєктування системи вибухозахисту, яка є індивідуальною і вигідною для вашого виробництва, а також реалізація всіх технічних рішень та організаційних заходів за цим проєктом.

∙ Сервісне обслуговування

Технічне обслуговування обладнання вибухозахисту.

 ∙ Консалтинг

Наші інженери мають досвід реалізації проєктів і володіють знаннями технологічних процесів у галузі харчової, вугільної, деревообробної промисловості. Компанія має підтримку фахівців безпосереднього виробника вибухозахисного обладнання, що дає можливість надавати консультації з усіх питань у сфері ATEX вибухозахисту.

Нам довіряють

page-loader