Захист від вибухів пилу в Україні

У лютому 2020 року наші фахівці вкотре відвідали компанію RSBP spol s.r.o. у місті Острава на сході Чехії. Метою візиту було спеціалізоване навчання з монтажу та сервісного обслуговування пристроїв вибухозахисту, які ми пропонуємо нашим замовникам у рамках проектів вибухозахисту. Протягом тижня провідні інженери компанії проводили теоретичні та практичні заняття, демонстрації роботи пристроїв вибухозахисту на полігоні та процесу виготовлення у виробничій зоні.

Компанія RSBP spol s.r.o. самостійно забезпечує всі етапи виробничого циклу. Розробка, тестування, виробництво та сертифікаційні випробування – все локалізовано на одному майданчику. Ми впевнені в якості та надійності вироблених компанією RSBP spol s.r.o. пристроїв вибухозахисту. Це також підтверджує багаторічний досвід експлуатації їх продуктів та довіру з боку світових лідерів промисловості.

    У процесі навчання були детально розібрані питання:

  • підключення та налаштування HRD-системи,
  • програмування керуючих контролерів CONEX,
  • тестування компонентів системи при пусконалагоджувальних роботах.

Після успішного проходження підсумкової атестації наші фахівці стали єдиними в Росії володарями іменних сертифікатів, які дають офіційну можливість проводити сервісне обслуговування та підключення обладнання RSBP spol s.r.o.

Ми постійно працюємо над розширенням переліку компетенцій та підвищенням рівня технічної експертизи у питаннях захисту технологічного обладнання від вибухів пилоповітряних сумішей, щоб гарантувати нашим замовникам високу якість технічних рішень, впевненість у результаті та відповідність їх виробництв актуальним світовим стандартам.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб дізнатися, як захистити співробітників та обладнання від вибуху пилу на Вашому об'єкті.

Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: