Захист від вибухів пилу в Україні

Технологічні процеси на підприємствах хімічної та формацевтичної промисловості супроводжуються утворенням пилоповітряних сумішей, при цьому багато хімічних компонентів є горючими і в диспергованому вигляді – вибухонебезпечними.

В ході технологічного процесу частинки сипких матеріалів розпорошуються в повітрі і створюють пилоповітряну суміш із вибухонебезпечними концентраціями пального пилу.

Виникнення джерела запалювання поблизу такої вибухонебезпечної суміші призводить до вибуху, здатного надавати руйнівну дію на обладнання та небезпеку для здоров'я співробітників.

Обладнання

Основні технологічні процеси, пов'язані з потенційною небезпекою виникнення вибухонебезпечного середовища:

- транспортування сипких інгредієнтів (пневматичні чи механічні системи);

- процеси аспірації (циклонні сепаратори, фільтруючі установки тощо);

- складування та дозування сипучих речовин (силоси, бункери, ваги тощо); - механічний поділ матеріалів та інгредієнтів (млини, дробарки тощо).

 


Деякі види фармацевтичного пилу є шкідливими для здоров'я людини. та надзвичайно вибухонебезпечними. Тому особлива увага хімічних
та фармацевтичних виробництвах
приділяється організації системам вентиляції та аспірації. Такі системи повинні повністю відповідати вимогам належних виробничих практик і бути оснащені пристроями для запобігання вибухам та пожежам.
Також одним із суттєвих факторів при прийнятті рішення про необхідність впровадження системи вибухозахисту (крім безпеки співробітників та обладнання) є безпека сировини, яка може мати дуже високу вартість у цій галузі.

Наші знання в галузі ATEX, а також багаторічний досвід європейських партнерів дозволяє запропонувати вам продукти та рішення для вибухозахисту, які відповідатимуть кращим практикам у забезпеченні гігієни та охорони праці, враховуючи всі особливості хімічної та фармацевтичної< /strong> промисловостей.

Наша команда має успішний досвід вибухозахисту ємностей, систем аспірації та пневмотранспорту на виробництвах. Детальніше з проектами ви можете ознайомитись у розділі ПРОЕКТИ.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

 • Приведемо у відповідність до стандартів МС ГОСТ, ATEX, NFPA

 • Попередимо вибух пилоповітряних сумішей

 • Скоротимо ризики та запобіжимо втратам від вибуху пилу

 • Узгодимо проєкт вибухозахисту з наглядовими органами

переваги вибухозашиті

 • 1

  Підвищення безпеки праці, охорона життя та здоров'я персоналу

 • 2

  Захист майна та технологічного обладнання від руйнування

 • 3

  Виключення тривалих простоїв виробництва

 • 4

  Скорочення ризику збитків та економічних втрат

Рішення для безпеки вашого виробництва

Система вибухозахисту промислового обладнання хімічних і фармацевтичних виробництв "під ключ"

Весь комплекс робіт з вибухозахисту вашого виробництва від аналізу вибухонебезпечності об'єкта до інтеграції та пусконалагоджувальних робіт системи вибухозахисту.

Система вибухозахисту промислового обладнання хімічних і фармацевтичних виробництв

Вибухозахист аспіраційних систем

Рішення для безпеки виробництва в разі вибуху аспіраційного фільтра шляхом зниження тиску вибуху всередині фільтра і відсікання вибуху від суміжного обладнання.

Вибухозахист аспіраційних систем

Вибухозахист систем пневмотранспорту

Системи для безпеки виробництва та попередження вибуху в суміжних одиницях обладнання за допомогою HRD-бар'єру або засувки GATEX.

Вибухозахист систем пневмотранспорту

Вибухозахист ємностей і бункерів

Рішення щодо вибухозахисту бункерів, силосів та інших ємностей шляхом скидання тиску і придушення вибуху, а також захист від вибуху суміжного обладнання шляхом його відсікання.

Вибухозахист ємностей і бункерів

Аудит ATEX

Експертний аудит вибухобезпеки вашого виробництва на відповідність нормам стандартів ATEX і нормам галузевих стандартів.

Аудит ATEX

Оцінка небезпеки вибуху пилу

Аналіз і розробка документації з вибухозахисту (аудит EPD/DHA), дослідження з аналізу небезпеки вибуху пилу з індивідуальним покроковим підходом до оцінки.

Оцінка небезпеки вибуху пилу
Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: