Захист від вибухів пилу в Україні
 • Пропонуємо послуги з проектування та встановлення системи вибухозахисту «під ключ». Ми співпрацюємо з європейськими експертами, акредитованими лабораторіями та випробувальними центрами. ATEX.CENTER - офіційний дистриб'ютор RSBP spol. s r.o., чеського виробника систем вибухозахисту з 30-річним досвідом.
 • Ми виконаємо весь комплекс послуг: від проведення випробувань пилу та аудиту ATEX, до пусконалагодження обладнання. Чи зможемо організувати замовнику показ роботи систем вибухозахисту на випробувальному полігоні виробника. Також ми забезпечуємо сервісну підтримку після реалізації проекту.

ЩО ДАЄ ВИБУХОЗАХИСТ?


Побічний продукт процесів виробництва, транспортування певної продукції — горючий пил. Вона утворюється там, де є дерево- та металообробка, робота з рослинною сировиною, сипучими продуктами.

У поєднанні з киснем горючий пил утворює вибухо- та пожежонебезпечну суміш, яка при контакті з джерелом займання викликає вибух. Одне із завдань експлуатуючої організації — мінімізувати вплив цього небезпечного чинника.

Повністю виключити утворення пального пилу не можна. Так само, як і прибрати з виробництва всі можливі джерела ініціації вибуху, наприклад, іскри, нагріті поверхні.

Забезпечення вибухозахисту — один із обов'язків власника небезпечного виробничого об'єкта в галузі промислової безпеки.

Замовник отримає систему протипожежного захисту та вибухозахисту на підприємстві, адаптовану під конкретні умови виробництва. Він буде впевнений, що постачальник обладнання не зникне після оплати, монтаж та пусконалагодження забезпечать безпечну експлуатацію, проектні рішення відповідають нормативним вимогам:

 • ATEX 153 (directive 99/92/EC) - встановлює обов'язки роботодавця з вибухо- та протипожежного захисту виробництва для безпеки людей;
 • ATEX 114 (2014/34/EU) – містить вимоги до обладнання для роботи у вибухонебезпечних середовищах;
 • EN 1127-1:2007 - зобов'язує використовувати на виробництвах системи вибухозахисту;
 • ТР ТС 012/2011 – встановлює вимоги до безпеки обладнання у вибухонебезпечних середовищах у країнах Євразійського економічного союзу.

Клієнту не потрібно буде витрачати час на самостійне вивчення законодавства та пошук підрядників. Він отримає європейські рішення щодо вибухозахисту підприємства в одному місці.

Що ми пропонуємо

 • Забезпечимо безпеку виробництва

 • Узгоджуємо проект із наглядовими органами

 • Запобігайте втратам і зменшіть витрати

 • Приведемо у відповідність вимогам МС ГОСТ, ATEX, NFPA

Етапи робіт

1
Крок 1 Виїзд наших фахівців з метою оцінки технологічного процесу предмет вибухонебезпечності та узгодження технічного завдання замовника< /div>
2
Крок 2 Підбір технічного рішення щодо вибухозахисту відповідно до чинних норм, побажань замовника та рекомендацій виробника
3
Крок 3 Підготовка проекту та узгодження з наглядовими органами
4
Крок 4 Постачання обладнання в будь-який регіон, виконання монтажних робіт та пусконалагоджувальних робіт
5
Крок 5 Сервісне обслуговування та гарантійні зобов'язання

РЕЗУЛЬТАТИ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВИБУВОЗАХИСТУ
“ПІД КЛЮЧ”


 • Система вибухозахисту, адаптована під умови виробництва на Вашому підприємстві з обов'язковим виконанням гарантійних зобов'язань.
 • Реалізація всього циклу робіт з вибухобезпеки: аналіз ризиків, проектування системи вибухозахисту, рекомендації з вибухонебезпеки, постачання обладнання, монтаж та пусконалагодження, гарантія та сервісне обслуговування.
 • Індивідуальний підхід до вирішення. Ми не працюємо за шаблонними рішеннями. Є загальні рекомендації щодо вибухо- та протипожежного захисту підприємства, але умови виробництва завжди індивідуальні.
 • Високий сервіс за прийнятною ціною. Замовляючи окремі етапи робіт у різних підрядників, власник небезпечного об'єкта може переплатити весь проект чи втратити як. Ще один ймовірний ризик — неможливість обслуговувати обладнання через незрозумілі посібники з експлуатації
 • або відсутність комплектуючих. Ми працюємо з лідерами у сфері виробництва вибухозахисту та гарантуємо, що позбавимо замовника таких неприємностей.
 • Наша ексклюзивна пропозиція для клієнтів – візит на випробувальний полігон RSBP. Там замовник зможе подивитися на роботу систем вибухозахисту в умовах контрольованого вибуху. Фахівці RSBP перевіряють своє обладнання, щоб гарантувати його працездатність для протипожежного захисту цеху.
Консультація

Бажаєте захистити своє виробництво?

Запишіться на консультацію наших експертів і ми надамо вам всю необхідну інформацію про те, чим ми можемо допомогти.

або за телефоном: